Gülhan RestaurantSamsun’un önemli ritüellerinden biridir Pazar pidesi. Pazar sabahları ailecek veya dostlarla birlikte yenilen pidenin keyfi vazgeçilmez bir gelenektir Samsunlular için. Birbirinden lezzetli ve farklı şekillerde tüketilen Samsun pidesi söz konusu olduğunda akla ilk gelen mekanlardan biridir Gülhan Restoran. Yıllardır koruduğu çizgisi, hizmet ve lezzet kalitesi sayesinde günden güne artan sadık bir müşteri kitlesi oluşturmuştur.

1994 yılından bu yana 2000 metrekare alanda hizmet veren restoranın mönüsünde başta Samsun’un vazgeçilmezi pide çeşitleri olmak üzere ızgara ve kebap çeşitleri, balık çeşitleri, Osmanlı mutfağı yemekleri , tava yemekleri ve birbirinden lezzetli tatlılar da bulunmaktadır.

Atakum, Kurupelit beldesinde bir akaryakıt istasyonun arkasına saklanmış şık peyzajlı saklı bir bahçede ağırlar konuklarını. Özellikle bahar ve yaz aylarında birbirinden güzel bitkilerin süslediği bu bahçede yemek yemenin keyfi yaşanmaya değer. Geniş camlarla çevrili, kış bahçesi şeklinde dizayn edilen kapalı alanı ise yılın her mevsimi kullanılmaktadır. Aynı anda a-la carte  600 kişiye kadar hizmet verebilen restoranda 150 kişilik bir toplantı salonu ve 250 kişilik bir de balo salonu vardır. Bu salonlarda özel iş veya aile yemekleri düğün, sünnet, seminer, konferans gibi hizmetler verilebilmektedir.

Gülhan Restoran; lezzetli yemekleri, kaliteli hizmeti ve sunduğu standartlara göre her kesime hitap eden uygun fiyatlarıyla müdavimi olabileceğiniz bir mekan.

Bilgi & Rezervasyon için : (0.362) 457 64 64


İçerik yazılarının ve fotoğrafların izin alınmadan kopyalanması ve kullanılması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre suçtur.

7649 kez görüntülenmiştir.
 Foto No : 2
 Foto No : 3
 Foto No : 4
 Foto No : 5
 Foto No : 6
 Foto No : 7
 Foto No : 8

© 2009 | www.samsunlife.com