Serra Otel

Serra Otel

Otel & Restaurant

Açıklama

Serra Otel Samsun,  turizm sektöründeki tecrübesi ve kaliteli hizmetini, uluslararası çağdaş otelcilik anlayışı ile Samsun’da 5 yıldızlı bir otelin gerektirdiği donanımda evinizi aratmayacak konfor ve huzurlu hizmeti bir arada sunmaktadır. Otelimiz her türlü istek ve ihtiyacınızı karşılamak üzere, içerisinde  bulunan sosyal imkanlarıyla; konakladığınız süreyi özel zamanlara dönüştürebileceğiniz seçenekler sunmaktadır.

 

Serra Otel Samsun, şehrin merkezinde, ulaşabileceğiniz tüm noktaların geçiş güzargahı üzerinde Liman Bölgesinde yer almaktadır.Havalimanı, otobüs terminali  gibi  bir çok noktasının güzergah üzerinde bulunması, sizler için zamanınızın iyi değerlendirilmesinde doğru tercih olacaktır.

Her tülü konforu ve ferahlığı göz önünde bulundurarak Karadeniz ve Samsun manzaralı, sıradışı mimariyle tasarladığımız 115 Standart, 4 Suit, 1 Bedensel engelli olmak üzere toplam 120 odamızla sıcak ve huzurlu konaklama hizmeti sunmaktayız. Ayrıca tüm fiziki koşullar göz önünde bulundurularak bedensel engelli müşterilemiz için özel olarak tasarladığımız 1 adet odamız ve 1 adet bebek bakım odamız bulunmaktadır.

Seçimi özenle yapılmış Dünya, Anadolu ve Yöresel Mutfak lezzetlerinden oluşan zengin menü çeşitleriyle Serra A’la Carte Restoran,  Alkollü – Alkolsüz, sıcak ve soğuk içecek çeşitleriyle Serra Cafe & Bar, unlu mamuller, fast food, aparatifler, tatlı çeşitleri, Alkollü – Alkolsüz ve sıcak – soğuk içecek çeşitleriyle Serra Cafe Bistro’da hem damak hem de gözünüze hitap edecek yüksek kalite standartlarında hizmet sunmaktayız.

Otelimizde 250 kişilikten 1.000 kişilik kapasiteye ulaşan, gerekli tüm teknolojik donanımlara sahip 4 ayrı salonumuzda bir çok amaçlı (toplantı, seminer, kongre, gala yemeği, kokteyl, düğün, nişan vb.) organizasyolar için güleryüzlü ve dinamik kadromuzla özelikli hizmet sunmaktayız.

Yoğun ve yorgun geçen bir günün sonunda Sağlıklı yaşam, bedensel zindelik ve ruhsal güzellik için Fitness, Saunave batının çağdaş sırları ile doğunun geleneksel antik şifa tekniklerinin harmonisini bir arada bulabileceğiniz masaj salonumuzda eşsiz deneyimler yaşayabilirsiniz..  

  • Koşulsuz misafir memnuniyetinin ve hizmet kalitesinin başarıyı getirdiğine inanan Serra Otel Samsun, konuklarını gönül rahatlığıyla ağırlayarak, sizleri  bir kez daha misafir etmeyi arzulumaktadır.

Çalışma Saatleri

7/24 Açık

İstatistik

63 Görüntülenme
0 Puan
0 Favori
0 Paylaş

Harita

Talep Listeleme

Firma size mi ait?

Hak talebi, işletmenizi yönetmenin ve korumanın en iyi yoludur.